Płetwy pływackie treningowe Emme


Producent:
Emme

Jeśli zamówię teraz, towar otrzymam:

Dostawa:
Warianty są dostępne
Wyświetl wszystkie możliwości dostawy
Poczta Polska
wtorek 03.03. u Ciebie
Rozmiar stopy:
112,10 Zł
+ -
Gwarancja:
2 lata
 • Darmowa dostawa

  Przy zakupach powyżej 400 zł

 • Jesteśmy szybcy

  Doręczenie do 48h

 • Posiadamy własny magazyn

  Jesteśmy niezawodni

 • Jesteśmy specjalistami

  i entuzjastyczni pływacy

Opis produktu

Każdy pływak powinien mieć krótkie treningowe płetwy Emme. Bardzo lubiana przez pływaków i ich trenerów treningowa pomoc pływacka. Płetwy są składane i zmieszczą się do każdej torby. Są wykonane w 100% z silikonu. 

Treningowe płetwy Emme można użyć podczas ćwiczeń pływackich technik, treningu poprawiającego kondycje, lub po prostu na urozmaicenie ćwiczeń lub nauki pływania.  

Płetwy są odpowiednie nie tylko dla doświadczonych pływaków lub triatlonistów, ale także dla początkujących. Wspaniale pomagają w utrzymywaniu poprawnej pozycji pływaka w wodzie, zwiększają szybkość i pomagają lepiej odczuwać i rozumieć przepływ wody. 

Tabela rozmiarów treningowych płetw Emme. 

Rozmiar EUR

Rozmiar UK

Rozmiar USA

Rozmiar  nogi w mm

  31,5/33

  12, -1

  1 -1,5

  200-210 mm

  33/34

  1-1,5

  3-4

  220-225 mm

  35/36

  2,5 -3

  4-5

  230-235 mm

  37/38

  4-5

  5-6

  240-245 mm

  39/40

  5,5-6,5

  6-7

  250-255 mm

  41/42

  7-8

  8-9

  260-265 mm

  43/44

  8,5-9,5

  10-11

  270-275 mm

  45/46

  10,5-11

  12-13

  280-285 mm

  47/48

  11,5-12,5

  14-15

  290-295 mm

Mam bogate doświadczenia z treningowymi płetwami marki Emma, ponieważ używam ich już piąty sezon. Jak się z nimi pływa, dlaczego wytrzymały mi tak długo i dlaczego wybrałem właśnie te płetwy do swojego wyposażenia na basen? 

Krótkie basenowe płetwy od Emme są wykonane z silikonowego materiału, dzięki czemu są miękkie i nawet po dłuższym pływaniu z nimi nie bolą mnie kostki, jak to często bywa w przypadku twardszych płetw. Płetwy wykonane są z jednego kawałka,  dlatego ruch rozłożony jest na całą powierzchnię płetwy. Oporność i częstotliwość wykopu są dobrze zbilansowane, dlatego pływanie z tymi płetwami zadowoli nie tylko pływaków hobbistycznych, ale również tych doświadczonych. Płetwy są dostępne także w mniejszych wielkościach, więc mogą z nimi pływać również dzieci. 

Co trzeba robić, aby płetwy długo wytrzymały? ;-) W przypadku treningowych płetw wielu marek, często się zdarza, że po jakimś czasie pękają w miejscu, gdzie znajduje się ich pióro, lub w miejscu gdzie znajduje się pięta, da się tego uniknąć. Pamiętajcie, że w płetwach się nie chodzi! Zakładajcie płetwy zawsze na brzegu basenu najlepiej w pozycji siedzącej. Dzięki temu unikniecie pierwszych uszkodzeń, przede wszystkim złamania pióra. Po drugie, płetwy zakłada się na mokro! Jeśli płetwy są ciasne, przed nałożeniem należy je zmoczyć wodą, będą przez to śliskie i stopa bez problemu się do nich wsunie. W przypadku gdy płetwy zakłada się na sucho, często pomaga się w tym palcami stopy. Niestety w ten sposób w miejscu dużego przeciążenia może dojść do pęknięcia płetwy.   

Jeśli będziecie dotrzymywać tych prostych zasad, płetwy wytrzymają w idealnym stanie minimalnie tak długo, jak mi. Płetwy są wspaniałe nie tylko przez to, że ulepszają pływacki trening i wykop, ale przede wszystkim przez to, że urozmaicają ten trening. 


Materiał w 100% wykonany jest z silikonu - silikon jest bardzo elastycznym materiałem z długą żywotnością. Po użyciu zalecamy opłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Parametry

Parametr Opis
Materiał 100% Silikon
Kolor Niebieski

Ocena klientów

Dodaj ocenę produktu

Przeciętna ocena: 3.0

Oceniło już 31 klientów. Wyświetlamy wyłącznie opinie z wypełnionym tekstem.

Brak dostępnych recenzji. Bądź pierwszy!

Dodaj ocenę produktu

Imię i nazwisko:*
 
Twój e-mail:*
   
Ilość gwiazdek:*
Opinie:*
 
Ochrona przeciwspamowa przepisz 3 znaki z obrazka:*
captcha image  
* pola obowiązkowe

Nowości

„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

Vlasta Dlouhá jest właścicielką szkoły pływania Vodniček i Black Sharks, i jest z nich dumna, ponieważ uczy dzieci pływania. Tutaj dowiecie się, co jest najlepsze dla takich dzieci i jak wyglądają pierwsze lekcje pływania.

Jak otestowałyśmy

Jak otestowałyśmy "niekończący" się basen?

W jedno majowe popołudnie zdecydowałyśmy się na wypróbowanie Endless Pool Fitness Systems E500, jest to nowoczesny basen do pływania pod prąd. Lucka jako pływak zawodowiec, a ja jako pływak początkujący. Pogoda była piękna i pływanie również było wspaniałe, było to dla nas świetne przeżycie! Zapraszamy do zapoznania się z tematem i opisem, jak taki basen wygląda i jak działa.

Arena - to jakość, której sprzedawanie daje istną radość! To nam może również potwierdzić Andrea Machkova, przedstawicielka handlowa w Czechach.

Arena - to jakość, której sprzedawanie daje istną radość! To nam może również potwierdzić Andrea Machkova, przedstawicielka handlowa w Czechach.

„Firmy Arena naszym czytelnikom nie musimy już przedstawiać, ponieważ każdy z nas wie, że firma Arena ma w swojej produktowej ofercie wszelkie akcesoria jak dla profesjonalnych pływaków, tak i osób pływających rekreacyjnie”, mówi przedstawicielka handlowa firmy Arena Praha s.r.o, pani Andrea Machkova, która jest wyłącznym, dystrybutorem  firmie Arena w Czeskiej Republice, a znanej również na całym świecie. W następującej rozmowie dowiesz się, jak się firmie Arena na naszym rynku sprzedaży w Czechach wiedzie :-)

Mamy dla was nowe produkty Arena!

Mamy dla was nowe produkty Arena!

Do naszego magazynu przyszło w tym tygodniu ogromne pudło pełne nowych produktów Arena! Kąpielówki dla mężczyzn, stroje kąpielowe dla kobiet, mniejsze pływackie akcesoria, modne okularki do pływania na zawodach, wygodne klapki, oraz wiele innych świetnych produktów firmy Arena. Zresztą przekonajcie się sami!
Wybierz wersję

X