Nowości
„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

„Dzieci mają tak dużo energii i potencjału!” zachwala właścicielka szkoły pływania

Vlasta Dlouhá jest właścicielką szkoły pływania Vodniček i Black Sharks, i jest z nich dumna, ponieważ uczy dzieci pływania. Tutaj dowiecie się, co jest najlepsze dla takich dzieci i jak wyglądają pierwsze lekcje pływania.

Jak otestowałyśmy

Jak otestowałyśmy "niekończący" się basen?

W jedno majowe popołudnie zdecydowałyśmy się na wypróbowanie Endless Pool Fitness Systems E500, jest to nowoczesny basen do pływania pod prąd. Lucka jako pływak zawodowiec, a ja jako pływak początkujący. Pogoda była piękna i pływanie również było wspaniałe, było to dla nas świetne przeżycie! Zapraszamy do zapoznania się z tematem i opisem, jak taki basen wygląda i jak działa.

Arena - to  jakość, której sprzedawanie daje istną radość! To nam może również potwierdzić Andrea Machkova, przedstawicielka handlowa w Czechach.

Arena - to jakość, której sprzedawanie daje istną radość! To nam może również potwierdzić Andrea Machkova, przedstawicielka handlowa w Czechach.

„Firmy Arena naszym czytelnikom nie musimy już przedstawiać, ponieważ każdy z nas wie, że firma Arena ma w swojej produktowej ofercie wszelkie akcesoria jak dla profesjonalnych pływaków, tak i osób pływających rekreacyjnie”, mówi przedstawicielka handlowa firmy Arena Praha s.r.o, pani Andrea Machkova, która jest wyłącznym, dystrybutorem  firmie Arena w Czeskiej Republice, a znanej również na całym świecie. W następującej rozmowie dowiesz się, jak się firmie Arena na naszym rynku sprzedaży w Czechach wiedzie :-)

Mamy dla was nowe produkty Arena!

Mamy dla was nowe produkty Arena!

Do naszego magazynu przyszło w tym tygodniu ogromne pudło pełne nowych produktów Arena! Kąpielówki dla mężczyzn, stroje kąpielowe dla kobiet, mniejsze pływackie akcesoria, modne okularki do pływania na zawodach, wygodne klapki, oraz wiele innych świetnych produktów firmy Arena. Zresztą przekonajcie się sami!

Witamy w naszym zespole nowa osobę na marketingu, zapraszamy do zapoznania się z Ajou

Witamy w naszym zespole nowa osobę na marketingu, zapraszamy do zapoznania się z Ajou

W marcu przypłynęła do nas nowa osoba, a to Aja, dzięki której dowiecie się, co się dzieje u nas nowego. Odpowiedzialna jest marketing oraz ulubione przez nią portale społecznościowe. Zapoznajmy się z nią

Sabča wpłynęła do Sporteonu pod koniec lutego

Sabča wpłynęła do Sporteonu pod koniec lutego

Sabča wpłynęła do Sporteonu pod koniec lutego i od razu wpłynęła do głębin podziemnych wód - to znaczy, do naszego magazynu. Od razu po przyjętym zamówieniu potrafi znaleźć wyszukiwany produkt, tak że za chwilkę produkt jest pakowany i wysyłany do klienta.

Reportaż o fotografowaniu: Jak fotografujemy nasze produkty?

Reportaż o fotografowaniu: Jak fotografujemy nasze produkty?

Jesteśmy sklepem specjalistycznym dlatego i nasze podejście do spraw jest nietypowe. Wiele produktów z naszej oferty fotografujemy sami, a to dlatego, że chcemy aby nasze produkty wyglądały jak najlepiej, i aby na zdjęciach wyglądały tak, jak wyglądają w rzeczywistości. Dlatego dzięki temu możecie być pewni, że kolory produktów na zdjęciach są takie same, jak w rzeczywistości, dodatkowo potrafimy również podkreślić każdy szczegół czy stroju kąpielowego, czy okularków pływackich. Zresztą sami zobaczcie, jak u nas taka sesja fotograficzna wygląda :-)

Na basen w wielobarwnych kolorach

Serce nam rośnie, kiedy widzimy, że wybieracie wielokolorowe wzory, które w basenie tworzą spektakl kolorów. W naszym sklepie pojawiła się nowa kolekcja sportowych strojów kąpielowych i kąpielówek Funkita i Funky Trunks, a jest to marka, która potrafi zachwycić oryginalnym desingiem. Przyjrzyjmy się im więc bliżej!

Jak najlepiej korzystać z pływania w morzu i z małym dzieckiem.

Dzieciom zazwyczaj starcza do szczęścia ogrodowy basen, a czasem zwykła kałuża za domem. Ale prawdziwa przygoda zaczyna się podczas „słonej” kąpieli. Przynosimy kilka porad, jak uprzyjemnić małemu pływakowi czas nad morzem. Ale bez obaw, o Was rodzice, także nie zapomnieliśmy .-)

Historia fenomenalnej pływaczki Diany Nyad

Jesteśmy pewni, że pływanie to sport dla każdego, w którym nie jest ważny ani wiek, ani motywacja. Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić historię Diany Nyad, która jest tego żywym przykładem. Swoje największe marzenie spełniła „dopiero” w wieku 64 lat, a to dzięki trudnej do uwierzenia dawce odwagi i determinacji. Wierzymy, że w przedstawionej historii i dołączonych filmach odnajdziecie odrobinę inspiracji na swojej własnej drodze do spełnienia marzeń.X